Фото без описуСьогодні відбулася зустріч селищного голови Віталія Здебського  із працівниками терапевтичного відділення КП «Старосинявська центральна районна лікарня» та представниками компанії КЕРНЕЛ – ТОВ «Енселко-Агро», під час якої інвестори подарували два сучасних холодильники для потреб терапевтичного відділення.

Завітали до КП «Старосинявська  центральна районна лікарня»  у терапевтичне відділення: селищний голова Віталій Здебський, головний лікар Віталій Макогонський, керівник відділу соціальної політики компанії КЕРНЕЛ-ТОВ «Енселко-Агро» Олена Романенко; старший менеджер  ТОВ «Енселко-Агро» Вадим Муравський. Учасники зустрічі обговорили нагальні питання, що виникли в оновленні інтер’єру відділення.

Попередньо відбулася робоча зустріч селищного голови Віталія Здебського із  медпрацівниками та головним лікарем ЦРЛ Віталієм Макогонським, під час якої працівники терапевтичного відділення   просили посприяти в придбанні холодильників для кухні.  Завдяки тісній співпраці компанії КЕРНЕЛ – ТОВ «Енселко-Агро» із селищною радою на сьогодні вдалося вирішити багато важливих питань з розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

Прес-служба ОТГ.