ВЕСНЯНІ РОБОТИ ІЗ БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЮТЬ

Дата: 24.04.2019 14:27

До завершення місячника благоустрою, оголошеного селищною радою, залишилося більше тижня. Активно до наведення благоустрою долучилися комунальні підприємства селищної ради – «Старосинявський центральний водоканал №1», «Старосинявський комунгосп», лісогосподарське підприємство «Діброва», «Старосинявський районний Будинок культури» та в.о. старост і самі небайдужі мешканці. Адже на порозі велике свято – Воскресіння Христове.

Комунальні підприємства селищної ради «Старосинявський комунгосп» та «Старосинявський центральний водоканал №1» спільно розпочали роботи з благоустрою власної території: очистили від сміття, здійснили вирубку кущів, прибрали територію, побілили дерева. Керівник КП «Старосинявський центральний водоканал №1» Валентин Матіяш організував колектив над роботами із відновлення парку техніки: розпочали з ремонту екскаватора.

У селах громади в.о. старост організували дні благоустрою на територіях біля соціальних установ: очищено від сміття території, побілено дерева, тривають роботи із розчистки кладовищ.

КЛГП «Діброва» селищної ради упорядковано (заліснено) 4 га земельних угідь та висаджено 9,5 тисяч молодих дерев.

У с.Нова Синявка активно долучилися до наведення благоустрою працівники ФГ «Новосинявське», залучено техніку господарства.

У с.Адамполі в.о. старости організовано прибирання територій в центрі села та біля місцевого кладовища.

Працівниками КП «Старосинявський РБК» та відділу культури , Старосинявської дитячої музичної та бібліотек прибрано прилеглі площі біля приміщення РБК.

Місячник благоустрою буде тривати до початку травня.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)