ТОВ "Елеватор Буд Інвест", яке користується дорогами місцевого значення, в квітні 2019 року розпочало ремонт доріг на території Старосинявської ОТГ. Ділянки доріг місцевого значення у селах громади: Харківці, Адампіль, Пасічна потребуть ремонту, вибиті ями заважають руху автотранспорту.

Щоби спланувати спільні дії для вирішення проблемного питання відбувся спільний виїзд голови селищної ради Віталія Здебського, голови райдержадміністрації Василя Франчука, першого заступника голови райдержадміністрації Надії Вікарської, керівника ТОВ «Елеватор Буд Інвест» Максима Тетерчука, та запрошено директора ДП «Служба місцевих автодоріг» Сергія Дуда і відповідних спеціалістів.

Під час виїзду оглянуто проблемні ділянки відрізків автошляхів, обговорено терміни ремонту та фінансове забезпечення запланованих робіт.

Зустріч відбулася на ділянці відрізку Адампіль – Пасічна (Старосинявський район) – Ладиги (Старокостантинівський район), де запланований ремонт у 2019 році, до проведення якого, ТОВ «Елеватор Буд Інвест» вже приступило.

Роботи проводяться на дорогах загального користування місцевого значення О231505 «Харківці – Адампіль» та О231414 «Ладиги-Пасічна». А це майже 20 км доріг місцевого значення. Розпочали працювати із розчистки узбіч та вивезення сміття. Наступним етапом буде проведення робіт з укріплення узбіч та ремонту проїзної частини.

Роботи проводяться у дотриманні всіх вимог та під чітким контролем інженера відділу якості, технічного контролю та нових технологій ДП "Служба місцевих автодоріг".

Інспекція ДАБК.