Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”

Дата: 11.04.2019 14:16

Повідомляємо, що 25-26 квітня у місті Хмельницький відбудеться Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”, що організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу (м. Хмельницький, комплекс "СВ-клуб", вул.Свободи, 1А) за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

У рамках форуму заплановано закласти передумови до об’єднання виробників, їх переорієнтації з ринку СНД на європейський та інші ринки, вивчити успішні практики ведення бізнесу та отримати нові знання з продажу і маркетингу продукції, налагодити зв’язки між виробниками одягу та постачальниками сировини, обладнання, упаковки і інших супутніх товарів, вивчити передумови експорту продукції та поширити інформацію про програми підтримки легкої промисловості.

У заході візьмуть участь керівники Fashion Globus Ukraine та платформи New Fashion Zone, виробники тканин, успішні українські виробники одягу, провідні компанії з постачання обладнання та експерти з маркетингу і продажів в сфері легкої промисловості та більше 150 керівників місцевих підприємств з виробництва одягу.

Враховуючи вищевикладене, запрошуємо Вас взяти участь у форумі та поширити вказану інформацію серед бізнесових кіл. Посилання на захід в мережі facebook: https://www.facebook.com/events/1025566354293784/

Рестраційна форма: http://bit.ly/2uzHRyN

З повагою спеціалісти відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики
Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації