РОЗПОЧАЛИ РОБОТИ З РЕМОНТУ КРИНИЦІ

Дата: 03.04.2019 17:38

Селищний голова Віталій Здебський зустрівся із заступником директора, керівником підрозділу соціальної політики РУ “Енселко-Захід” Володимиром Рейдою на об'єкті в с.Заставці. Заставецька криниця - святе джерело, як називають мешканці громади, потребує наведення належного благоустрою. У рамках соціальних угод із селищною радою керівництвом ТОВ “Енселко-Агро” сплановано ряд ремонтних робіт даного об'єкту.

Під час зустрічі обговорено об'єми виконання робіт та складено перелік матеріалів, необхідних для завершення ремонту. Перші кроки з оновлення “святого джерела” уже зроблено.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Небайдужий громадянин
2019-04-04 11:52:33

Цікаво спостегігати за персонажами на фото, у яких руки в кишенях: очевидно працюватимуть не вони, а лишень будуть звітувати з трибуни сесії ОТГ про свої"здобутки" та працю "в поті чола"...