З МЕТОЮ ПОДАЛЬШОЇ СПІВПРАЦІ

Дата: 21.03.2019 18:41

Сьогодні відбулася зустріч селищного голови Віталія Здебського  із представниками компанії КЕРНЕЛ – ТОВ «Енселко-Агро» , на якій  обговорено план роботи  по соціальних  проектах  Старосинявської ОТГ на 2019 рік.

В роботі взяли участь: керівник відділу соціальної політики компанії КЕРНЕЛ-ТОВ «Енселко-Агро» Олена Романенко; старший менеджер  ТОВ «Енселко-Агро» Вадим Муравський. Учасники зустрічі відвідали об’єкти,  котрі потребують покращення та намітили спільні плани щодо  співпраці.

Побували в с.Заставцях біля криниці поряд із місцевою церквою Свято-Різдва-Богородиці, де цілющу воду бере  сотні  жителів громади.  Мешканці с.Заставець порушили питання   завершення благоустрою криниці. У 2017 році селищною радою придбано   відповідні матеріали для  благоустрою криниці, а виконання робіт  буде здійснено за допомогою Благодійного Фонду «Разом з КЕРНЕЛ».

Відвідали місцевий опорний навчальний заклад – Старосинявський НВК,  ознайомилися із об’єктами, котрі  потрібно благоустроїти для розвитку фізкультури і спорту, ігрової гімнастики для молодшого покоління.

Завітали до КП «Старосинявська  центральна районна лікарня»  у терапевтичне відділення, де відбулася робоча зустріч із  медпрацівниками та головним лікарем ЦРЛ Віталіє Макогонським.  Напередодні селищний голова  Віталій Здебський  провів робочу зустріч  із працівниками терапевтичного відділення, котрі  просили посприяти в придбанні холодильників для кухні.  Обговорено ці питання та вирішено  поетапно розпочати заплановані роботи.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)