Свято до Міжнародного жіночого дня в Старосинявському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Надія»

Дата: 07.03.2019 13:02

Кожного року, 8 березня увесь світ відзначає  Міжнародний жіночий день, свято весни і кохання. У дні весняного пробудження й оновлення людство вшановує жінку. Неможливо уявити життя на планеті без жінок: чарівних, лагідних, щирих на любов, берегинь родинного вогнища, мудрих наставниць, просвітниць душевного спокою, доброти та злагоди.

Свято ніжності та любові завітало також до Старосинявського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Надія». Гарно прикрашений зал, оригінальні виступи вихованців  створили неповторну  атмосферу свята. Діти вітали зі святом своїх улюблених  мам, бабусь, даруючи привітання та подарунки, які старанно виготовили напередодні. Активну участь у заході приймали батьки: танцювали, розповідали вірші.

На святі панував радісний, піднесений настрій, нотки весняного тепла, любові до мами, почуття поваги і шанування до своєї родини.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)