Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

04 березня 2019 року смт Стара Синява

№ 15/2019-р

Про скликання 45 –ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю:

1. Скликати сорок п’яту позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 07 березня 2019 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вулиця Івана Франка, 8 з таким порядком денним:

• 1. Про передачу мереж вуличного освітлення комунальної власності у населених пунктах Старосинявської селищної ради.

2. Запросити на сесію: депутатів селищної ради; голову Старосинявської РДА Франчука В.В.; голову Старосинявської районної ради Олійника В.В.; керівників установ та організацій: головного лікаря КП «Старосинявська центральна районна лікарня» Макогонського В.М.; начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконуючого комітету селищної ради Пузирука О,М., начальника відділу культури, національностей та туризму Німця Б.П., головного лікаря Старосинявського комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ананьєву Н.О., директора Старосинявського РЕМ Черниша О.В.; начальника КП «Старосинявський комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний водоканал №1» Матіяша В.В., директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., начальника Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Явдощука М.В.; директора Старосинявського центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів «Надія» Герасимчук І.В., директора Старосинявськеого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шостацьку І.В., директора комунально підприємства лісомисливського господарства «Діброва» Довгалюка Д.І., начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області майора поліції Дулєпова С.О., керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сліпця В., редактора газети «Колос» Білоус Н.Б., виконуючих обов’язки старост; представники громадськості.

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                        В.Е.Здебський