Один район — одна громада. Унікальність та нові можливості

Дата: 04.03.2019 13:54

28 лютого та 1 березня цього року на базі Старосинявської селищної ради проходив форум «Громади – райони. Унікальність та нові можливості», участь в якому взяли представники Хмельницької, Кіровоградської, Житомирської та Луганської областей. Форум організував Хмельницький центр розвитку місцевого самоврядування.

Під час роботи форуму розглянули питання організації в громадах системи соціального забезпечення, надання соціальних послуг, управління системою освіти та організації освітнього простору в ОТГ, організації роботи медичних закладів первинного та вторинного рівнів в умовах медичної реформи та інші важливі питання.

Учасники форуму ознайомились з роботою центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради, відвідали терапевтичне відділення центральної районної лікарні та опорний заклад Старосинявський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» імені Олександра Романенка.

Коментарі:

Надія
2019-03-12 18:39:07

Василь тоже хотів поставити жінку керувати штабом Яценюка, а сам штабом БПП. Політика - гроші. Розумні викрили, люди не дали.

Олена Петрівна
2019-03-06 15:16:28

Шановний сеищний голово ми Вас підтримуємо за намагання провести реформи в освіті. Але з Пузируком Ви іх не проведете-це шахрай з великоі дороги Він нас освітян втягу і заставляє голосувати за такого самого Порошенка. Не взявши відпуски керує виборчим штабом Порошенка. Спік Олійника і призначено цивільну його дружину Л. Пікульську, а там надвеликі гроші крутяться- теж використовує робочий час.З Пузирука виконавчою службою стягуються гроші 350 000 тис гривень за автобус Мурзі Крім того він без люксового коньяку дня не може прожити..Постає питання- ви, що усі можновладці району залежні від Пузирука?