На спортивних меридіанах.

Дата: 27.02.2019 14:16

26 лютого в спортивній залі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІст.,гімназія» ім. О. Романенка відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів з волейболу серед дівчат 2002 року народження і молодші.

Напружено проходили ігри, кожна команда намагалась показати найкращу свою гру із суперником, щоб стати переможцем змагань.

Четвірка команд виборювала першість, а саме: Старосинявського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» ім. О.Романенка, Пасічнянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,технологічний ліцей», Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст, Мшанецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,ДНЗ».

ІУ місце залишилося за командою дівчат Пасічнянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,технологічний ліцей». (вчитель Корчевний В.В.).

ІІІ призове місце за командою Мшанецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,ДНЗ» (вчитель Голощук О.В.).

Друге місце турніру вибороли дівчата з Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Бесєда М.І.).

Переможцем Спартакіади школярів 2019 року з волейболу серед дівчат стала команда Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» ім. О. Романенка , яка виграла всі стикові матчі у суперників. (вчитель Хоменко О.П.)

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Скригунець П.М. побажав дівчатам вдалих стартів і перемог, успіхів у навчанні, а також наставникам талановитих, наполегливих учнів, та усіляких життєвих гараздів і вручив капітанам команд грамоти відділу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)