“Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна на території Старосинявської селищної ради , яке знаходиться за адресою: смт Стара Синява, вул. Грушевського, 63’’- (під котельню)

Дата: 05.02.2019 16:15

Нежитлове приміщення, загальною площею 160.0(сто шістдесят) м2, що знаходиться на території смт Стара Синява, вул. Грушевського, 63. Термін дії оренди – 2 роки.

Орендна плата за 1 м2 згідно експертної оцінки.

Умови: цільове використання приміщення, комунальні виплати та оренда сплачуються орендарем.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву про оренду, проект договору оренди із пропозиціями (зобов’язаннями) щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додається:

• А) для юридичних осіб:
  1. документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  2. нотаріально посвідчені копії установчих документів;
  3. відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу;
  • Б) для фізичних осіб;
  1. копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу;
  2. свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;

Пропозиції і документи надаються до конкурсної комісії в запечатаному печаткою учасника конкурсу конверті з написанням “На конкурс” до централізованої бухгалтерії Старосинявського відділу освіти, молоді спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Розпорядок дня з 8.00 до 17.00 год.

Документи приймаються протягом 10 днів після розміщення оголошення в приміщенні відділу освіти, молоді спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 21.

Детальнішу інформацію можна отримати в відділі освіти, молоді спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Конкурсна комісія.