ПІД ВІФЛЕЄМСЬКЮ ЗОРЕЮ

Дата: 16.01.2019 17:16

У районному Будинку культури відбувся фестиваль колядок та щедрівок «Під Віфлеємською зорею» за участю церковних хорів та фольклорних колективів району, організований Благочинним Старосинявського району Української Православної церкви Іоанном Задвірним та священиками храмів у селах Пасічна, Пилява, Нова Синявка, Бабине, Паньківці та ін. У фестивалі взяли участь прихожани храмів, артисти районного Будинку культури, викладачі Старосинявської та Пасічнянської ДМШ, жителі сіл громади різних вікових категорій, творчі самодіяльні колективи.

Ведучі свята Мар’яна Гарник та Юрій Димчишин відкрили фестиваль, з новорічно-різдвяними святами привітали жителів громади учасники фестивалю, даруючи мелодійні пісні різдвяної тематики. Благочинний Старосинявського району Української Православної церкви Іоанн Задвірний подякував усім учасникам заходу, побажав присутнім миру, добра та Божого благословення у прийдешньому році.

Цікаві творчі пісенні номери, різдвяні сценки дарували присутнім виступаючі, мелодійні пісні захоплювали і додавали святкового настрою. (ВІДЕО).

Відділ культури, туризму, національностей та релігій.