РОЗЧИЩАЛИ ТЕРИТОРІЇ ВІД СНІГУ

Дата: 09.01.2019 16:26

Кінець грудня 2018-го та початок 2019 р. снігові перемети створювали перешкоди для руху автотранспорту на дорогах, особливо на тих, які пролягають від центру громади до сіл через поля.

Надходили дзвінки особисто до селищного голови Віталія Здебського та начальника КП «Старосинявський комунгосп» Ігоря Федорчука з проханням надання допомоги у розгорненні снігових наметів та розчистки доріг в населених пунктах громади.

ДП «Хмельницькоблавтодор» філія «Старосинявський райавтодор» заключено договір із КП «Старосинявським комунгоспом», згідно якого було розчищено ділянки доріг, які обслуговуються філією (дороги обласного значення).

Оперативно спрямовано техніку КП «Старосинявського комунгоспу» на проблемні ділянки доріг до сіл Пасічна, Гречана, Харківці, Залісся, Подоляни, Гончариха, Паплинці. доводилося працювати в напруженому ритмі водіям транспортних засобів, працівникам КП «Старосинявського комунгоспу» - особисто начальнику комунального підприємства Ігорю Федорчуку, працівникам – Володимиру Матіяшу, Ігорю Кривіцькому, Василю Стасюку. Також працівниками комунгоспу організовано прогортання снігу на вулицях Грушевського, Ів.Франка, Шевченка, Мончака, Ватутіна та центральної площі селища.

На дорогах Старосинявщини здійснювала розчистку доріг тільки комунальна техніка селищної ради, автомобіль МаЗ, трактори МТЗ-82.1, «Фотон» - 454, бульдозер ДТ-75.

Шавновні мешканці громади! Для оперативного реагування просимо повідомляти за тел. 2-09-16, та моб. 097-746-37-29 про випадки нерозчищення ділянок доріг.

КП «Старосинявський комунгосп»