ПОБУДУВАЛИ МАЙЖЕ 10 КМ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ

Дата: 08.01.2019 18:12

Згідно Інвестиційної Проргами АТ «Хмельницькобленерго» 2018 року на території Старосинявської громади проведено модернізацію та реконструк­цію мереж на вулицях Черняхівського та Івана Франка в центрі смт. Стара Синява: змонтовано і замінено аварій­ні опори, замінено провід голий на ізо­льований, а також винесено лічильни­ки електроенергії на фасади будинків. Б у в аварій ­ний станліній, які ство­рювали загрозу життю і здоров’ю жителів, тому до селищної ради надходило ба­гато звернень від людей. Ці питання успішно вирішено.

У 2018 р. на заходи Програми освіт­лення населених пунктів Старосиняв­ської селищної ради на 2016 – 2018 роки освоєно 664 тис. грн., побудовано 6 км. ліній електропередач: у с. Па­плинці - майже 4 км. проводу та заку­плено і встановлено 51 ліхтар; с. Цим­балівка - 2 км. проводу та 36 ліхтарів; с.Яблунівка - 3,2 км. та 30 ліхтарів.

Прес-служба ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)