СЕЛИЩНА РАДА ПІДТРИМУЄ ПІЛЬГОВИКІВ

Дата: 08.01.2019 17:19

У Старосинявській селищній раді діють програми со­ціального захисту жителів громади, а саме:

- Програма «Турбота» на 2018 - 2020 роки. На виконання якої громадяни мали змогу отримати одноразову гро­шову допомогу на лікування, на поховання одиноких, в зв’язку з пожежею на загальну суму 514 тис. грн.

- Програма діяльності громадської організації «Старо­синявська спілка учасників АТО» на 2016 – 2019 роки. На виконання цієї програми учасникам АТО надано од­норазову грошову допомогу на загальну суму 65 тис. грн.

- Програма діяльності Старосинявської районної органі­зації ветеранів Афганістану на 2016 – 2019 роки. На ви­конання якої з селищного бюджету виділено 32 тис. грн.

З метою посилення соціального захисту пільгових ка­тегорій населення нашої громади, із селищного бюд­жету надано субвенції районному бюджету на загальну суму 220 тис. грн. Дані кошти були спрямо­вані на:

- компенса­ційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транс­портом в сумі 192 тис. грн.;

- компенсаційні виплати на пільговий проїзд залізнич­ним транспортом в сумі 5,4 тис. грн.;

- пільги з послуг зв’язку в сумі 22,6 тис. грн.

Прес-служба ОТГ