Вітання селищного голови з Різдвом Христовим

Дата: 04.01.2019 15:51

Шановні жителі Старосинявської громади! Від усього серця вітаю вас із довгоочікуваним і світлим святом – Різдвом Христовим!

Це свято ще з дитинства приносить нам радісні дні, наповнені світлом родинного тепла і затишку, спільної радості, веселощів, очікуванням дива й добра.

Нехай це свято об`єднає усіх нас, хто зустрічає його в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки. Кожне свято Різдва Христового приносить дивовижні миті, незабутні хвилини щастя і благодаті. Хай і сьогоднішній день принесе вам здійснення усіх світлих помислів і допоможе знайти свою дорогу, що веде до повної гармонії та взаєморозуміння.

Святкуючи Різдво Христове, бажаю вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я, нехай перед вами відкриються нові перспективи, і ви з легкістю зможете здійснити давно задумане. Нехай тепло родинного вогнища зігріває ваші душі і серця, у домівку прийдуть  святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день.

З Різдвом Христовим!

Світлих та веселих свят!

З повагою, селищний голова                                                                    Віталій Здебський.