У ПИЛЯВІ БУДУЄТЬСЯ ЛІКАРСЬКА АМБУЛАТОРІЯ

Дата: 03.01.2019 13:47

Жителі с.Пилява та навколишніх сіл зверталися до селищного голо­ви Віталія Здебського допомогти провести благоустрій та ремонт місцевої амбулаторії сімейного лікаря. Проте, спеціалісти, які виїхали на об’єкт, зробили висновки, що старе приміщення є аварійним і не відповідає жодним нормам лікувального закладу.

Тому з ініціативи селищного голови було розпочато поетапно підготовчі роботи щодо будівництва нового сучас­ного приміщення амбулаторії у с.Пилява. Усю документацію погоджено із Міністерством регіонального розвитку, під чиїм супроводом і відбува­ються роботи. Так, відповідно до Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спря­мованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, було виділено част­ку співфінансування на рівні 10% від вартості проекту на Пи­лявську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул.Жукова в с.Пилява Староси­нявського району (Старосиняв­ська ОТГ) – будівництво в сумі 714 тис. грн.

Прес-служба ОТГ