Обговорили питання захисту прав дитини

Дата: 06.12.2018 14:20

Для посадових осіб виконавчих органів об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, на яких покладено обов’язки щодо захисту прав та інтересів дітей, в приміщенні Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців проведено дводенний тренінг «Механізми захисту прав та інтересів дитини», участь в якому взяла заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста.

Під час заходу обговорювалися питання дотримання та застосування міжнародного та національного законодавства у сфері захисту прав дитини в роботі органів місцевого самоврядування, шляхи та способи їх забезпечення.

Учасники тренінгу виконували і практичні завдання з розв’язання проблем, які виникають під час безпосередньої роботи в громаді.

Тренінг проводився в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.