РЕМОНТНІ РОБОТИ ПЛАНУЮТЬ ЗАВЕРШИТИ НЕЗАБАРОМ

Дата: 03.12.2018 16:45

У комунальному підприємстві селищної ради «Старосинявська центральна районна лікарня» проводиться капітальний ремонт терапевтичного відділення. Загальна кошторисна вартість ремонтних робіт становить 1 522 622 грн.

На даний час проведені ремонтні роботи на суму 691 160 грн. Вже зроблені палати у відділенні, реанімаційне відділення, туалети. Для завершення робіт необхідно додаткові витрати.

За інформацією головного лікаря КП «Старосинявська ЦРЛ» Віталія Макогонського, ремонт у відділенні планується завершити найближчим часом.

Ремонтні роботи здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій - на суму 691 160 грн. поступила субвенція, 679  508 профінансовано.

Вартість даного проекту є більшою, тому із селищного бюджету планується фінансова підтримка для остаточного завершення ремонтних робіт.

Старосинявська ЦРЛ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)