В Міжнародний день інвалідів

Дата: 03.12.2018 16:25

Щороку 3 грудня все прогресивне людство відзначає Міжнародний день інвалідів, засвідчуючи цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Цей день об’єднує всіх небайдужих до долі людей з обмеженими фізичними можливостями, які потребують захисту та підтримки.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста відвідала центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія». Дітки разом з працівниками центру підготували святкову концертну програму з веселими танцями, піснями та театральною сценкою.

Світлана Віталіївна всім діткам вручила подарунки, подякувала працівникам центру, які опікуються своїми вихованцями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. На завершення всі учасники заходу взяли участь в акції "Пусти добро в своє серце", з серцями, які виготовили дітки власноруч.

Також діток в центрі цього дня відвідав священик храму Преображення Господнього Української греко-католицької церкви у Старій Синяві отець Мирон Лушней, котрий благословив усіх на добрі справи, побажав дітям здоров’я, наснаги та добра.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)