Фото без опису20 листопада відбулось засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, яке провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова опікунської ради Світлана Лакуста.

Перед розглядом питань порядку денного головуюча ознайомила присутніх з рішенням виконавчого комітету ради від 14.11.2018р. №07-2018 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради від 30.05.2017р., яким затверджено новий склад опікунської ради. На засіданні розглянуто звернення щодо призначення опікуна над недієздатним. За результатами розгляду звернень підготовлено відповідні висновки, які будуть виноситись на розгляд виконавчого комітету ради.