ПРО ПРИКРІ ФАКТИ ТЕЖ ТРЕБА ГОВОРИТИ

Дата: 08.11.2018 15:35

4 листопада 2018 року на вулиці Грушевського у Старій Синяві невідомі побили новий паркан.

Шановні жителі громади! Вранці 04.11.18р. мав місце факт вандального пошкодження паркану, який встановлено по вул. Грушевського (територія біля будинків №11 та №9а, що в смт Стара Синява). Нанесено пошкодження 7-ми плит біля багатоповерхових будинків, однієї плити біля КП «Старосинявська центральна районна лікарня» та чотирьох плит біля Старосинявського НВК.

Даний паркан було встановлено на численні заяви та прохання до селищного голови: просили мешканці багатоквартирних будинків, щоби забезпечити благоустрій навколобудинкової території, клопотали керівники медичних закладів та відділу освіти. Це питання було вирішено - рішенням сесії селищної ради № 17 від 21 жовтня 2016 року депутати підтримали виділення коштів на паркан на загальну суму 89 тис. грн., виділялися кошти на проведення робіт із встановлення паркану.

По факту видно, що пошкодження нанесено навмисно. Вандальні дії відбували неодноразово. За фактом керівниками установ та комунальних підприємств селищної ради, на балансі яких знаходиться паркан, подано офіційні заяви до правоохоронних органів, орієнтовно встановлені нанесені збитки.

Шановні жителі громади, просимо вас, хто має детальну інформацію, яка дасть можливість викрити даний злочин, повідомити правоохоронні органи.

Так як відповідальність за благоустрій територій, чистоту, порядок нашого селища лежить на нас усіх і кожен повинен розуміти наслідки дій за свої вчинки!

Виконком селищної ради.

Коментарі:

Віктор Бойко
2018-11-13 08:14:50

Камери поставте. Всьо стане ясно.

Штірліц
2018-11-12 13:01:52

Юра, успокойся, зрадофіл хрєнов, сам нічого не робить, тільки кричиш "акела промахнувся", шакал!!!

Депутат
2018-11-12 11:19:59

Во, сволода! (((((

Сан Санич
2018-11-11 11:15:26

Анонімний1, ти точно кляманутий! Вже до поліції причепився, чіпляєшся до всіх, хто тобі самому неугодний. То тобі голова рда, ради, не такий, пишеш гадості на НГП, а сам льстиш в очі. А сам ? фіксація трьох побиттів людей, неадекватна поведінка все записано в протоколах поліції. То й поліція не така??? Знайдуть, не переживай, розслідують, і про тебе не забудуть.

Віктор Ш.
2018-11-11 07:21:34

Юра Кравчук, я тобі вже казав, престать писати на всіх людей та критикувати малу Синяву, замість того щоб розмахувати руками. Твій почерк впізнаю. Стань щось і зроби сам! Ти, кажеться, займався молоддю і покинув їх.

Анонім
2018-11-09 14:43:53

Приклад системної деградації молоді , в т.ч. у численних "генделиках" на території селища. Навряд, що це коїлось на тверезу голову. Крім того, абсолютна бездіяльність нової поліції та її неспроможність(невміння та непрофесійність) протистояти таким проявам дикунства.