НА ТОРГІВЛЮ ПРОДУКТАМИ МАЮТЬ БУТИ ВІДПОВІДНІ ДОКУМЕНТИ

Дата: 23.10.2018 13:31

У  селищній раді   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, в роботі  якого  взяли участь 8  членів комісії із 11.

Заступник голови адмінкомісії Оксана Бондарчук та  секретар комісії Галина Паращина ознайомили присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників, які розглядали в присутності правопорушників.  Комісія розглянула 10 протоколів про  адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, порушення правил торгівлі на ринках, неправдивого виклику спецслужб.

Один протокол розглянуто про порушення правил благоустрою, складений   Тернопільським відділом поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області. Такий протокол розглядається згідно Кодексу за місцем прописки правопорушника, мінімальний штраф становить 340 грн.

Члени адмінкомісії розглянули  характеристики правопорушників, у присутності правопорушників обговорено факти, зазначені в протоколах, члени адмінкомісії  внесли свої пропозиції, які  поставлено на голосування. Комісією складено 9 постанов про правопорушення  на загальну суму   561  грн. та винесено одне попередження.

Прес-служба ОТГ.