ВІДНОВЛЕНО ПАМЯТНИК НЕВІДОМОМУ СОЛДАТУ

Дата: 19.10.2018 10:42

Виконуюча обов’язки старости сіл Пасічна, Гречана та Рідкодуб Шеремета Галина Олександрівна звернулася до заступника селищного голови  Світлани Віталіївни Лакусти з проблемою руйнування пам’ятника невідомому солдату на кладовищі в с.Пасічна. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Світлана  Лакуста  та начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради Богдан Німець  вирішили  організувати роботи  з ремонту спільними зусиллями.

Селищною радою виділено матеріали для проведення капітального ремонту пам’ятника невідомому солдату у роки Великої Вітчизняної війни, в.о. старости Галина Шеремета організувала роботу з благоустрою  пам’ятного місця,  також допомогу надало з придбання матеріалів  сільськогосподарське формування   ДП ДГ «Пасічна».  За сприянням начальника відділ  культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради  Богдана Німця виготовлено пам’ятний напис.  В теплі осінні дні Богдан Німець разом із майстром дослідного господарства «Пасічна» Віктором Чайкою власноруч провели ремонтні роботи.

На даний час  повністю  відновлено пам’ятник невідомому солдату в роки Великої Вітчизняної  війни   в с.Пасічна.

Прес-служба ОТГ.