ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ТОРГІВЛІ НА РИНКУ, І НЕ ТІЛЬКИ…

Дата: 28.09.2018 14:21

У малому  залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Заступник голови комісії  Оксана Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло  7   членів комісії із 11.Секретар адміністративної комісії  Галина Паращина ознайомила присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників.

Комісія розглянула чотирнадцять  протоколів про  адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, перебування в стані алкогольного сп’яніння на робочому місці, доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп’яніння, складені  Старосинявським відділенням поліції Староконстянтинівського  ВП  ГУНП в Хмельницькій області.

Члени адмінкомісії ознайомилися із  характеристиками  правопорушників, заслухали їхні пояснення за участі самих правопорушників,  внесли свої пропозиції, які головуюча комісії поставила на голосування. Комісією  складено: 12 постанов  про правопорушення  на загальну суму  476  грн.  та винесено  два попередження.

Прес-служба ОТГ.