Хмельницька область, Хмельницький район

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНКОМІСІЇ

Дата: 12.09.2018 14:45

У малому  залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адміністративної комісії Андрій Карпушин відкрив засідання, на яке прибуло  7   членів комісії із 11.

Секретар комісії Галина Паращина ознайомили присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників, які розглядали в присутності правопорушників.  Комісія розглянула  вісім протоколів про  адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, здійснення продажу алкогольних напоїв неповнолітньому, доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп’яніння, два протоколи неналежного утримання домашніх тварин (собак), складені  Старосинявським відділенням поліції Староконстянтинівського  ВП  ГУНП в Хмельницькій області, та  порушення правил благоустрою.

Члени адмінкомісії розглянули  характеристики правопорушників,  внесли свої пропозиції, які головуючий поставив на голосування. Комісією  складено 8 постанов  про правопорушення  на загальну суму   більше 780  грн.

Прес-служба ОТГ.