ПЕРШИЙ ДЗВІНОК ЗАКЛИКАВ ДО НАВЧАННЯ
І знову першовересень зібрав на святкову лінійку дітей, батьків, гостей у школах громади. І це не дивно. Адже за традицією це велике свято — День знань. Саме сьогодні кожна шкільна сім'я приймає поповнення — учнів 1-го класу. Вони по праву зайняли почесне місце на святково-урочистій лінійці.
Хвилюючим першовересневим ранком зібралися учні, батьки, педагоги та гості на подвір’ї Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім. Олександра Романенка. Багато теплих слів лунало з вуст учнів на адресу вчителів, виступив з вітальним словом начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук, подякував селищній раді за надану допомогу в створенні «Нової української школи», ремонті спортивного майданчика з твердим покриттям, підтримку освітянських програм.
Осінніми квітами вітали вчителів вихованці. (ВІДЕО із Дня знань в Старосинявського НВК)
Прес-служба ОТГ.