ПЕРШИЙ ДЗВІНОК ЗАКЛИКАВ ДО НАВЧАННЯ

Дата: 04.09.2018 15:46

І знову  першовересень зібрав на святкову лінійку дітей, батьків, гостей у школах громади. І це не дивно. Адже за традицією це  велике свято — День знань. Саме сьогодні  кожна шкільна сім'я приймає поповнення — учнів 1-го класу. Вони по праву зайняли почесне місце на святково-урочистій  лінійці.

Хвилюючим  першовересневим ранком зібралися  учні, батьки, педагоги та гості на подвір’ї  Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім.  Олександра Романенка. Багато теплих слів лунало з вуст учнів на адресу вчителів, виступив з вітальним словом начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр  Пузирук,  подякував селищній раді за надану допомогу  в  створенні «Нової української школи», ремонті  спортивного майданчика з твердим покриттям, підтримку  освітянських програм.

Осінніми квітами вітали вчителів вихованці. (ВІДЕО із Дня знань в Старосинявського  НВК)

Прес-служба ОТГ.