НОВІ ЗУПИНКИ ВСТАНОВЛЮВАЛИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Дата: 09.08.2018 15:19

Завдяки виконанню угод соціального партнерства – співпраці селищної ради із  благодійним фондом  «Разом з КЕРНЕЛ»  завершуються заплановані роботи із встановлення автобусних зупинок  в с.Заставці, Щербані,  Красносілка.

Працівниками КП «Старосинявський комунгосп» надано допомогу із встановлення нових зупинок, придбаних благодійним фондом «Разом з КЕРНЕЛ». В.о. старости сіл Застаці, Щербані, Чехи, Іллятка, Красносілка Сергій Свириденко організував роботи із упорядкування площадок та встановлення зупинок в селах: Заставці, Щербані, Красносілка, долучилися до виконання робіт жителі сіл, котрі підтримали місцеві ініціативи.

У с.Заставці нову автобусну зупинку допомогли встановити рятувальники Заставецької (МПК) місцевої пожежної команди.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

виконавчого комітету селищної ради.