СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

31 липня 2018 року  смт  Стара Синява

№46 /2018-р

Про скликання  36 –ї    чергової  сесії Старосинявської  селищної  ради VII скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю:

1. Скликати  тридцять шосту чергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання   10 серпня 2018 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку  (великий  зал)  в смт. Стара Синява, вул. Івана Франка,8  з  таким  порядком  денним:

1. Про  розмір ставок орендної плати за землю на території  Старосинявської селищної ради.
    2. Про продаж права оренди з аукціону земельної ділянки   комунальної власності площею 0,0128 га, кадастровий номер 6824455100:01:007:0056  в  смт. Стара Синява вул. Мончака (код цільового призначення 03.07).
    3. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
    4. Про надання дозволу на розробку технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).
    5. Про відмову в укладанні  додаткової угоди на поновлення дії договору оренди землі.
    6. Про внесення змін до договору оренди землі.
    7. Про  внесення змін до рішень.
    8. Про  затвердження документації із землеустрою.
    9. Про  затвердження документації із землеустрою.
    10. Про  затвердження  документації із землеустрою.
    11. Про  затвердження  документації із землеустрою.
    12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.
    13. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу в оренду.
    14. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості).
    15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки.
  16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки.
    17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту.
    18. Про надання дозволу на розроблення  документації із землеустрою.
    19. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
    20. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
    21. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
    22. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
    23. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.
    24. Про надання дозволу на розроблення  документації із землеустрою.
    25. Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області реалізації прав оренди на земельні ділянки на земельних торгах у формі аукціону.
    26. Про передачу земельної ділянки  в державну власність.
    27. Про передачу земельних ділянок  у власність.
    28.  Про погодження передачі земельних ділянок   у власність.
    29. Про припинення  права користування  земельними ділянками   громадянами.
    30.  Про припинення дії   договору оренди землі.
    31.  Про скасування   рішення сесії  селищної ради.
    32.  Про створення громадського пасовища.
    33.  Про укладання  договору  оренди землі.
    34.  Про затвердження Програми  зайнятості  населення Старосинявської селищної ради  2018-2020 роки.
    35.  Про  затвердження  Статуту  комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги».

36.Про надання допомоги на лікування.
    37.  Різне:  «Про інформацію  прокурора  Старокостянтинівської місцевої прокуратури  про результати діяльності органів прокуратури у І півріччі 2018 року.»

2. Запросити на сесію: депутатів селищної  ради; голову  Старосинявської райдержадміністрації  Русого І.П.; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.; заступника  начальника Красилівської ОДПІ – начальника  Старосинявського відділення  Вікарську Н.М., керівників  установ та організацій:  головного лікаря КП «Старосинявська  центральна районна  лікарня»  Макогонського В.М.; начальника відділу  освіти, молоді, спорту  та культури  виконавчого комітету  селищної ради  Пузирука О.М., начальника відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету  селищної ради Німця Б.П., директора Старосинявського  центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія» Качур І.П., директора Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг») Чорного П.В., директора Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Шостацьку І.В., виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського  районного ЦПМСД Стаднік Є.В.,  директора  Старосинявського РЕМ Черниша О.В.; начальника  КП «Старосинявський  комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний  водоканал №1» Коломійця М.Д., начальника  Старосинявського районного сектору ГУ  ДСНС у  Хмельницькій  області Матіяша В.В.; начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області майора поліції Дулєпова С.О., в.о.редактора районної газети «Колос»  Біловус Н.Б., виконуючих обов’язки старост.

3. Дане  розпорядження  оприлюднити на офіційному сайті  ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                             В.Е.Здебський