… Юні «характерники» мали можливість  відвідати Верховну Раду України, марширувати центром Києва, поспілкуватися з однолітками, які прибули на марш Хрещатиком із 27 областей України. Селищний голова Віталій Здебський вітав команду із перемогою.

Команда «Характерники» Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім. Олександра Романенка в складі: Срипника Владислава, Удот Діани, Федорчук Анастасії, Муравського Вадима, Мазурця Назара, Гетьманчука Владислава, Реуса Дениса та Гавришко Яни, разом з керівниками  Василем Криницьким, Оксаною  Хоменко  повернулися з  перемогою  зі столиці  та кубками, медалями і Грамотами  за почесне І місце в етапі  Тернової гри    третього всеукраїнського  етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура) «Джура -2018 Надніпрянська Січ» (керівник Сергій Неділько).

Владислав Гетьманчук, демонструючи свої уміння та навики в різних конкурсах та завданнях протягом двох тижнів, отримав серед усіх  юних учасників  - представників 27 областей  України найпочесніший подарунок  - шапку Отамана.

Нагадаємо, що наша команда виборола перемогу у червні в  обласному  етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гра «Сокіл»(«Джура»), яка проходила протягом п’яти днів у Вовковинцях на Деражнянщині.

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук прибув на підтримку команди юних «характерників» зі Старосинявщини  разом із батьками.

Старосинявський  селищний голова Віталій Здебський зустрів команду із подорожі, привітав з перемогою та побажав молоді успіхів, гарного відпочинку, здійснення планів.  Селищний голова відмітив, що селищна рада завжди підтримує  молодь і надалі буде докладати зусиль, щоб кожен з  учнівської молоді мав гарні умови та можливості для навчання і відпочинку.

Щирі вітання адресували молоді начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук, керівник групи  Василь Криницький, заступник керівника Оксана Хоменко.

Старосинявська ДЮСШ

Старосинявський НВК.

Депутатський корпус, виконком селищної ради, селищний  голова щиро дякують відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради, педагогічному колективу Старосинявського НВК, особисто керівнику групи Василю Криницькому за ґрунтовну систематичну працю з військово-патріотичного виховання учнівської молоді.