Фото без описуЗ метою інформування про відкриття Центру адміністративних послуг в нашій громаді, популяризації його роботи, залучення жителів громади, формування розуміння суті Центру надання адміністративних послуг у дітей як майбутніх користувачів послуг, інформування батьків, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для творчого розвитку, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради оголосив конкурс творчих робіт з нагоди відкриття Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради.

Номінації конкурсу:

- Малюнок «Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) моїми очима»,

- Роботи декоративно-ужиткового мистецтва «Моя громада через 5 років».

Конкурс у трьох категоріях:

І категорія - від 6 до 9 років;

ІІ категорія - від 9 до 14 років;

ІІІ категорія - від 14 до 17 років.

Конкурс триватиме до 1 листопада 2017 року. Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь у конкурсі.

Положення

про конкурс творчих робіт з нагоди відкриття Центру адміністративних послуг Старосинявської селищної ради

1. Загальні положення

1.1. Це положення визначає порядок проведення конкурсу творчих робіт з нагоди відкриття Центру адміністративних послуг у громаді (далі – Конкурс).

1.2. Організаторами Конкурсу є відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

1.3. Мета та завдання Конкурсу:

розвиток творчих здібностей дітей та молоді;

залучення широкого кола дітей як майбутніх користувачів послуг до вивчення діяльності Центру надання адміністративних послуг у громаді;

популяризація діяльності Центру надання адміністративних послуг у громаді та залучення до цього дітей та молоді;

надання учням можливості виявити свою індивідуальність, а також працювати в команді при створенні колективних композицій.

2. Учасники та номінації Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь індивідуальні конкурсні роботи, які відповідають тематиці оголошеного Конкурсу.

2.2. На Конкурс подаються самостійно підготовлені роботи у двох номінаціях:

Малюнок «Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) моїми очима»,

Роботи декоративно-ужиткового мистецтва « Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у моїй громаді»

2.3. Проведення конкурсу здійснюється у трьох категоріях:

І категорія – конкурсні роботи учнівської молоді у віці від 6 до 9 років;

ІІ категорія – конкурсні роботи учнівської молоді у віці від 9 до 14 років,

ІІІ категорія – конкурсні роботи учнівської молоді у віці від 14 до 17 років.

3. Організація та проведення Конкурсу

3.2. Конкурс оголошується в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.

3.3. Керівники загальноосвітніх навчальних закладів організовують інформування про проведення конкурсу та відкриття Центру адміністративних послуг у громаді, забезпечують збір конкурсних робіт та передачу їх на розгляд журі до 1 листопада 2017 року.

3.4. Конкурсанти можуть самостійно подати творчі роботи за місцезнаходженням Будинку творчості школярів.

3.5. У Конкурсі беруть участь роботи, які підготовлені самостійно учасниками.

Формат конкурсної роботи-малюнку – А3.

Конкурсна робота-малюнок має бути підписана даними про прізвище, ім’я, по батькові учасника, назву загальноосвітнього навчального закладу, вказані дані про клас навчання учасника. Також на звороті конкурсної роботи вказуються контактні дані учасника.

3.6. Виставка конкурсних робіт у номінації - малюнок «Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) моїми очима» - буде розміщена у приміщенні Центру адміністративних послуг Старосинявської селищної ради.

4. Журі Конкурсу

4.1. Для визначення переможців усіх етапів Конкурсу створюється фахове журі. Склад журі визначений у Додатку №2 до цього Наказу.

4.2. На журі покладаються функції організації, проведення й підбиття підсумків Конкурсу.

4.3. Журі очолює голова, який здійснює розподіл повноважень між його членами та керує роботою з організації й проведення Конкурсу.

4.4. Члени журі Конкурсу:

створюють необхідні умови для забезпечення порядку проведення Конкурсу та успішної роботи його учасників;

приймають рішення про визначення переможців Конкурсу та їх нагородження;

позбавляють учасників Конкурсу права подальшої участі в ньому у випадку порушення ними Положення Конкурсу;

сприяють висвітленню результатів Конкурсу у фахових періодичних виданнях і засобах масової інформації.

5. Визначення та нагородження переможців Конкурсу

5.1. Результати проведення Конкурсу розглядає і затверджує журі Конкурсу.

5.2. За підсумками визначаються:

У номінації «Малюнок «Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) моїми очима»:

І категорія - від 6 до 9 років - три переможці,

ІІ категорія - від 9 до 14 років – три переможці;

ІІІ категорія - від 14 до 16 років – три переможці.

У номінації «Роботи декоративно-ужиткового мистецтва: «Моя громада через 5 років» - три переможці.

6.3. Переможці Конкурсу нагороджуються призами та грамотою відділу, учасники отримують подяку за участь.

6.5. Усі спірні питання щодо процедури проведення Конкурсу та результатів, отриманих учасниками Конкурсу, розглядаються журі у день підбиття підсумків.