Фото без опису45,3 м2 для проведення фізкультурно – спортивних заходів.

36,5 м2 для розміщення кафе (без продажу підакцизних товарів) та інтернет клубу.

Ціна одного м2 – після висновку експертної оцінки.

Умови : цільове використання приміщення, комунальні виплати сплачуються орендарем, відшкодування орендодавцеві усіх витрат, пов’язаних з оголошенням конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку із пропозиціями (зобов’язаннями) щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додається :

а) для юридичних осіб :

• документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  • нотаріально посвідчені копії установчих документів;
  • відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу;

б) для фізичних осіб :

• свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції і документи надаються до конкурсної комісії в запечатаному печаткою учасника конкурсу конверті з написанням «На конкурс» за адресою : 31400, Хмельницька область, Старосинявський район, смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 61, кабінет директора (з 9.00 до 17.00)

Конкурс з визначенням орендарів майна 9 квітня 2017 року об 11.00 в приміщення Старосинявького районного Будинку культури.

Детальнішу інформацію можна отримати в адміністрації Старосинявського районного Будинку культури, (тел. роб. 2-03-41)