Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ  СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Відповідно статті 85 Закону України «Про місцеві вибори» та на підставі протоколу Старосинявської селищної виборчої комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі №8 з виборів депутата Старосинявської селищної ради встановлено результати та обрано депутатом ЧУКАНЬ НАТАЛІЮ ДМИТРІВНУ, 20 травня 1977 року народження, громадянка України, освіта вища, безпартійна, вчитель біології, Дашковецький НВК ЗОШ I-III ст., проживає в селі Буглаї Старосинявського району Хмельницької області, суб’єкт висування – Старосинявська районна організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання "Свобода».

Голова Старосинявської селищної виборчої комісії      Ковальчук К.І.