ПЛАН ЗАХОДІВ, ПРИУРОЧЕНИХ ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДНЮ КОЗАЦТВА ТА СВЯТА СЕЛИЩА «СТАРОСИНЯВЩИНА – МІЙ КРАЙ КОЗАЦЬКИЙ, ВОЛІ І ДОБРА !»

Дата: 07.10.2016 14:18

12.10.2016 року

10.00 год. Презентація  науково-пізнавального видання Володимира  Захар’єва  «Старосинявська громада: минуле і сьогодення» (центральна районна бібліотека)

14.10.2016 року

08.00 год. Сільськогосподарський ярмарок (центральна площа селища).

08.30 год. – 13.00 год. Богослужіння в церквах району.Молебен за всіх захисників,  які віддали життя за волю України,  за тих, хто бореться за її Незалежність, за мир в  Україні,за селище та усіх старосинявців.

10.00  - 13.00 год.  Урочистості та святковий концерт (центральна площа селища).

10.30 -13.00 год.  Турнір  з волейболу, приурочений  пам’яті О.Романенка. Спортивні змагання з шахів та тенісу          (приміщення   Старосинявської загальноосвітньої школи І –ІІІ   ступенів, гімназії).

13.00 год.   Вручення нагород переможцям спортивних змагань (центральна площа селища).
12.00 – 16.00 год. Майстер-класи по  гончарному мистецтву (гончар Сміховський В. м.Шепетівка).

-    Майстер-класи з образотворчого та декоративно-ужиткового      мистецтва.
-    Фотоконкурс «Старосинявщина через об’єктив».
-    Караоке.
-    Лото – вікторина «Чи знаєш свій край».
-    Змагання «Козацькі забави».
-    Конкурс малюнку  «Мій рідний край».
-    Перегляд кінофільму (кінотеатр «Зоря»).
-    Безкоштовні батути.
-    Частування українськими стравами.

19 – 00 год.   Виступ  рок-гурту  «МОТОР»РОЛЛА ЧУМАКИ» (центральна площа селища) (за підтримки Народного депутата України Бондаря В.В.)  Святкова дискотека