Фото без описуЗ 14 по 15 листопада 2017 року відбуватиметься Всеукраїнський форум "Молодь та децентралізація влади в Україні", організатором якого є Міністерство молоді та спорту України.

Метою зазначеного заходу є обговорення актуальних напрямів реалізації молодіжної політики в умовах децентралізації на різних рівнях, обмін досвідом і кращими практиками та напрацювання практичних рекомендацій.

Участь у форумі візьмуть близько 150 учасників, серед яких представники:

• місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, відповідальні за розвиток молодіжної політики;
  • виконавчих органів ОТГ;
  • молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України
  • громадських об'єднань, що працюють із молоддю;
  • молодіжні працівники;
  • активна молодь, яка мешкає в ОТГ.

Програмою заходу передбачено:

14 листопада (м. Ірпінь Київської області):

тематичні заходи та воркшопи щодо розвитку молодіжної політики в Україні та на регіональному і місцевому рівнях зокрема.

15 листопада (м. Київ, сесійна зала Верховної Ради України):

участь у парламентських слуханнях на тему: "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації".

Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників забезпечуються за рахунок організаторів.

Реєстрація триває до 17.00 год. 31 жовтня за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe86tfomp620skNwNtsRihp2K-vupoCFwqbOWAOyBG0GBO5Hw/viewform

Інформацію про відібраних учасників буде повідомлено 02 листопада.

Телефон для довідок: (044) 284 30 26.