A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Хмельницький район

vikonkom

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІІ СКЛИКАННЯ

 

№пп Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Здебський  Віталій  Едуардович 

Селищний голова,

голова виконавчого комітету

2.

Попик Олександр Федорович

Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови виконавчого комітету

3.

Вікарська Надія Миколаївна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови виконавчого комітету

4. Карпушин Андрій Андрійович 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови виконавчого комітету

5.

Бондарчук Оксана Олександрівна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

ЧЛЕНИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

6.

Бакун Віталій Анатолійович

Голова громадської організації «Старосинявська спілка учасників бойових дій АТО/ООС»

7.

Баша Володимир Валерійович

Заступник начальника управління, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Старосинявського РУ ГУ Держпродспоживслужби України

8.

Білик Віталій Олександрович

Дільничний офіцер поліції

9.

Боднарук Богдан Олександрович

Начальник Старосинявського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, майор служби цивільного захисту

10

Дзюба Наталія Леонідівна

Начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради

11.

Демчишин Григорій Миколайович

Фермер

12.

Довгалюк Дмитро Іванович

Директор комунального лісогосподарського підприємства «Діброва» Старосинявської селищної ради

13.

Дроздовський Віталій Олександрович

Приватний підприємець

14.

Дроздовський Ігор Петрович

Майстер філії АЗС

15.

Дунець Віктор Петрович

Начальник господарської групи відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради

16.

Іванов Олександр Григорович

Старший майстер Старосинявської філії ПАТ «Хмельницькгаз»

17.

Камінна Світлана Григорівна

Головний бухгалтер КП «Старосинявський ЦВК №1»

18.

Кравчук Юрій Миколайович

Приватний підприємець, голова Старосинявського молодіжного товариства «Патріот України»

19.

Кузьмич Мирослава Михайлівна

Начальник управління фінансів виконавчого комітету селищної ради

20.

Лакуста Світлана Віталіївна

Секретар Старосинявської селищної ради

21

Лучіцький Олег Іванович

Приватний підприємець

22.

Макогонський Віталій Миколайович

Головний лікар КНП «Старосинявська центральна районна лікарня»

23.

Мартинюк Микола Дмитрович

Начальник філії «Старосинявський райавтодор»

24.

Мельник Володимир Іванович

Начальник відділу комунального майна та житлово-комуналльного господарства та інфраструктури виконавчого комітету селищної ради

25.

Німець Богдан Петрович

Начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради

26.

Дулепов Сергій Олександрович

Начальник Сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №1 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, підполковник поліції

27.

Сліпецький Володимир Вікторович

Директор ПП «Транс-Алекс»

28.

Співак Любов Василівна

Завідувач аптекою

29.

Стегніцька Людмила Петрівна

Завідувач сектору архітектури, містобудування виконавчого комітету селищної ради

30.

Таєнчук Віталій Павлович

Керівник ДПДГ «Пасічна»

31.

Федорчук Ігор Юрійович

Начальник КП «Старосинявський комунгосп»

32.

Цехмейстер Олександр Вікторович

Приватний підприємець

33.

Черниш Олег Вікторович

Директор Старосинявського РЕМ АТ Хмельницькобленерго

34.

Яловіцька Леся Олександрівна

Юрисконсульт КНП «Старосинявський ЦПМСД»

35.

Сосняк Віктор Васильович

Староста Адампільського старостинського округу

36.

Холодняк Галина Гордіївна

Староста Бабинського старостинського округу

37.

Українець Володимир Миколайович

Староста Заліссянського старостинського округу

38.

Матіяш Володимир Сергійович

Староста Заставецького старостинського округу

39.

Бортник Володимир Миколайович

Староста Івківського старостинського округу

40.

Брицький Григорій Олексійович

Староста Лисанівського старостинського округу

41

Синиця Віталій Васильович

Староста Новосинявського старостинського округу

42.

Скакун Юрій Миколайович

Староста Паплинецького старостинського округу

43.

Котик Віра Юріївна

Староста Пилявківського старостинського округу

44.

Кисилишин Володимир Григорович

Староста Пилявського старостинського округу

45.

Козлик Сергій Васильович

Староста Цимбалівського старостинського округу

46.

Луценко Іван Миколайович

Староста Йосипівського старостинського округу

47.

Давидов Олександр Миколайович

Староста Ожарівського старостинського округу

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора