Голова громади Віталій Здебський зауважив, що згідно чинного законодавства формують старостинські округи депутати селищної ради, які беруть на себе відповідальність, й обговорення тут не передбачені законом, просто ми виконували пропозиції депутатів; це підтвердили і депутати Володимир Кондратюк, Галина Симчишина та інші, які відмітили, що потрібно враховувати і навантаження на старосту – кількість населення. Селищний голова Віталій Здебський сказав: «Як вирішать депутати – так і буде! Ви надали пропозиції, щоби зустрітися із мешканцями різних населених пунктів та обговорити ситуацію, працівники апарату та я, як селищний голова, це робимо, але ми тоді розрахували, що не встигнемо до кінця лютого об’їхати усі села, тому кожен депутат повинен був зустрітися з виборцями і залучити апарат до обговорення цього питання. Ви самі бачите, що поступово це рішення йде на завершення, тому пропоную 13.03.2018 року о 10.00 в залі засідань селищної ради провести спільне засідання усіх депутатських комісій спільно із працівниками апарату селищної ради та в.о. старост з даних питань й остаточно внести зміни до проекту та вирішити це питання.» Дана пропозиція була поставлена на голосування та підтримана одноголосно.

Фото без описуУ «Різному» з інформацією про запобігання захворювання на туберкульоз виступив головний лікар КП «Старосинявська ЦРЛ» Віталій Макогонський, який зазначив, що на проведення обстеження всього населення громади потрібно 150 тис. грн., в минулому році використано майже 10 тис. грн. на рентгенплівку, обстеження продовжується.

Виступив депутат Юрій Гурин, як голова комісії по контролю за використанням бюджетних коштів, інформував про роботу комісії та зауважив на явці членів комісії на засідання.

Учасник бойових дій в зоні АТО Юрій Найко звернувся на сесії до усіх присутніх з проханням його працевлаштування, на що селищний голова відмітив, що військовому уже були певні пропозиції працевлаштування, селищна рада перегляне ще інші пропозиції, які б підійшли Ю.Найку.

Перелік питань вичерпано, голова громади Віталій Здебський підвів підсумки роботи сесії, яка тривала майже п’ять годин, закрив засідання.

Прес-служба ОТГ

На головну Слідуюча сторінка