Хмельницька область, Хмельницький район

Стратегія розвитку

Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Старосинявської об'єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому у Старосинявській ОТГ триває процес написання Стратегії розвитку Старосинявської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 рр. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.

Результати опитування є важливими для врахування думки мешканців, підприємців, активістів, молоді. Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по життєдіяльності громади. Отримані та оброблені результати будуть використані при розробці Стратегії Старосинявської ОТГ на 2021-2025 роки.

Розраховуємо на цікаву співпрацю.