ПОСЛУГИ ЗА СФЕРАМИ НАДАННЯ               ПОСЛУГИ ЗА СУБ'ЄКТАМИ НАДАННЯ

 

  ПОСЛУГИ КАТЕГОРІЇ "ПИТАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
269

Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

270

Призначення пільги на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

271

Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг

272

Надання довідкової інформації щодо адміністративних послуг (номери телефонів, адреси суб’єктів надання адміністративних послуг, інформації про режим роботи, порядок звернень тощо).

273

Надання консультацій щодо призначення та виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

274

Надання переліку документів, необхідних для призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

275

Прийом документів для призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

 
276

Формування електронних заяв з необхідними документами для призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, з формуванням електронної справи та передача сформованої електронної справи до головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

 
277

Передача заяв з необхідними документами у паперовій формі до головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.