ПОСЛУГИ ЗА СФЕРАМИ НАДАННЯ               ПОСЛУГИ ЗА СУБ'ЄКТАМИ НАДАННЯ

 

  ПОСЛУГИ КАТЕГОРІЇ "ПИТАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
276

Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Фото без опису

Фото без опису

277

Призначення пільги на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

Фото без описуФото без опису

278

Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Фото без описуФото без опису

279

Надання довідкової інформації щодо адміністративних послуг (номери телефонів, адреси суб’єктів надання адміністративних послуг, інформації про режим роботи, порядок звернень тощо).

Фото без опису
280

Надання консультацій щодо призначення та виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Фото без опису
281

Надання переліку документів, необхідних для призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Фото без опису
282

Прийом документів для призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Фото без описуФото без опису

283

Формування електронних заяв з необхідними документами для призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, з формуванням електронної справи та передача сформованої електронної справи до головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Фото без опису

Фото без опису

284

Передача заяв з необхідними документами у паперовій формі до головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Фото без опису

Фото без опису