Ще одна посилка нашим захисникам ФОТО

Ще одна посилка нашим захисникам

Сьогодні Старосинявська громада відправила чергову допомогу захисникам на фронт. Дякуємо усім небайдужим родинам, які активно беруть участь у допомозі військовим України. Незважаючи на важкий час, що нині доводиться переживати українцям, мешканці нашої громади єднаються для допомоги. Час показує – в єдності ми сила!

Відбулося засідання виконкому ФОТО

Відбулося засідання виконкому

Сьогодні у селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів перший заступник селищного голови Олександр Попик. Участь в роботі  взяли  28  членів виконкому. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань:

Святкові подарунки для дітей від аграріїв ФОТО

Святкові подарунки для дітей від аграріїв

Завдяки співпраці керівництва ТОВ «Енселко-Агро» (менеджера компанії Вадима Муравського) із селищною радою перед новорічно-різдвяними святами надано соціальну допомогу, адресовану найменшим жителям громади.

Розпочинаємо тиждень з відключень лише по одній черзі ВАЖЛИВО

Розпочинаємо тиждень з відключень лише по одній черзі

Дозволена величина навантаження, визначена НЕК «Укренерго», на понеділок, 02.01.2023, дозволяє обмежитися відключеннями лише по одній черзі. На нічний час, тобто з 23:00 до 07:00, НЕК «Укренерго» не обмежує величину навантаження – отже відключень не буде.