Стоп насильству!

Сьогодні, 2 грудня 2022 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулась інформаційна година, на якій обговорили актуальні проблеми запобігання і протидії домашньому насильству та торгівлі людьми з представниками установ та організацій громади.

«Знати сьогодні, щоб жити завтра»

У рамках акції "16 днів проти насильства"  виконуюча обовязки  директора Старосинявського центру соціальних служб для сімї, дітей тта молоді селищної ради Інна Шуляк спільно з поліцейським офіцером Старосинявської громади  Сергієм Хоменком, головним спеціалістом відділу- служби у справах дітей виконкому селищної ради Олександром Козликом провели в  Дашковецькому  ліцеї виховний урок на тему «Знати сьогодні, щоб жити завтра» з метою виховання  поваги один до одного,  глибокого розуміння  знань учнів про ВІЛ і СНІД.

ВАЖЛИВО

Аудитори Хмельниччини за січень-жовтень 2022 року забезпечили відшкодування втрат 17 млн грн

За результатами проведення 393 контрольних заходів впродовж січня-жовтня поточного року Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму майже 5,7 млрд грн, у процесі ревізій та перевірок закупівель виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 139 млн грн, з них незаконних витрат понад 110 млн грн.

ВАЖЛИВО

Доведену величину потужності на область збільшено

Сьогодні, 1 грудня 2022 року, розпорядженням НЕК «Укренерго» збільшено дозволену величину потужності Хмельницькій області на рівні 65% від тої величини, яку область споживала до масованих атак.