Світла пам'ять Роману Камінному

У боях за Україну  віддав своє життя  житель села Уласово-Русанівки  Роман Григорович КАМІННИЙ. Завтра, 07 вересня 2022 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –   Романом КАМІННИМ.

Летичівська окружна прокуратура вимагає повернення  земельних ділянок до комунальної власності ВАЖЛИВО

Летичівська окружна прокуратура вимагає повернення земельних ділянок до комунальної власності

Конституція України визначає, що земля є основним національним багатством, яке перебуває під особливою охороною держави. Тому Летичівська окружна прокуратура активно використовує надані Законом повноваження до викриття випадків зловживання у земельній сфері та протидії їм.

ПІДГОТУВАЛИ  УКРИТТЯ

ПІДГОТУВАЛИ УКРИТТЯ

Організація роботи над упорядкуванням укриттів комунальних установ та організацій територіальної громади тривала понад два місяці, наразі  роботи підходять до завершення. Одні із перших завершили роботи деякі школи (відділ освіти, молоді, спорту, культури, виконкому селищної ради) та комунальне некомерційне  підприємство «Старосинявська багатопрофільна лікарня».

Світла пам'ять Герою – нашому земляку Роману Камінному

Камінний Роман Григорович  загинув  у боротьбі за Україну, отримав важкі поранення, несумісні з життям,  на території  селища Піски Донецької області. Роман Камінний   народився  27 травня 1973 року у селі Уласово-Русанівка в багатодітній родині, де виховувалися троє дітей, був наймолодшим. Закінчив Старосинявську  середню школу в 1989 році (Старосинявський ліцей ім.О.Романенка). Навчався у Калязінському технікумі Тверської області (Росія) на відділенні «Холодне різання по металу».

Готуємо дітей до школи ФОТО

Готуємо дітей до школи

Працівники  Старосинявського  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради  до першого вересня – Дня знань   організували  та провели благодійну акцію «Готуємо дітей до школи» за сприянням селищного голови. Головною метою акції  було забезпечення дітей шкільного віку з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах,  необхідними речами для початку нового навчального року.  Поліцейські офіцери громади Сергій Хоменко, Михайло Литвинюк  та Віталій Білик допомогли доставити подарунки.

Знання –  наша  зброя! ФОТО

Знання – наша зброя!

В останні півроку сигнали повітряної тривоги замінили шкільні дзвінки… Та Збройні Сили робили і роблять все, щоб дати нашим дітям можливість жити і навчатися в Україні.  Ми захищаємо передусім вас, дорогі дітки!  Ви маєте унікальну можливість виховуватися на прикладах незламних сучасників – захисників і захисниць України. Збирайте і зберігайте пам’ять про ці історичні події й неймовірних людей, які собою закривають вас від лиха!  Зростайте в любові до України і вірте в нашу Перемогу!!!

Вітання селищного голови з першим вересня

Дорогі школярі! Шановні батьки та вчителі! Сьогодні перше вересня 2022 року, 190-ий день війни в Україні. У час воєнного стану в країні доводиться нам розпочинати новий навчальний рік…  Цей навчальний рік усі міста і села України розпочинають по-різному. Хтось он-лайн, хтось дистанційно, перебуваючи за кордоном, а хтось у рідній школі.  Але нам судилося пережити й такі  події. Вітаю вас з Днем знань!