210 –а доба війни

Сьогодні 21 вересня, середа. Триває 210-а доба героїчного спротиву українського народу російській загарбницькій війні.

Вчасно запобігли  нападу шершнів ФОТО

Вчасно запобігли нападу шершнів

17 вересня до 34-ої державної пожежно-рятувальної частини у Старій Синяві (4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області) о 17 год. 35 хв. на пункт зв’язку надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога по ліквідації кубла шершнів на горищі житлового будинку.

Розглянули  протоколи про правопорушення

Розглянули протоколи про правопорушення

Сьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська провела засідання, участь в якому взяли 8 членів адміністративної комісії.

Державні аудитори Хмельниччини встановили недоліки в діяльності обласної стоматологічної поліклініки на загальну суму понад 15 млн грн

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели державний фінансовий аудит діяльності Комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» Хмельницької обласної ради, під час якого виявили низку неефективних управлінських рішень, що за період з 01.01.2019 по 31.03.2022 зумовили втрати на суму понад 15 млн грн, з них 12,1 млн грн - втрачені (не отримані) доходи, 3,2 млн грн - непродуктивні (зайві) витрати, а також фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 14,6 тис. грн.

День рятувальників у Старосинявській громаді ФОТО

День рятувальників у Старосинявській громаді

Уже стало доброю традицією, що кожного року на площі біля приміщення Старосинявської 34 державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ Хмельницького РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області збираються рятувальники, представники місцевої влади з нагоди  професійного свята - Дня рятувальника України. У теплій атмосфері відбулися офіційні заходи з нагоди цієї дати в календарі в умовах воєнного стану в країні.

Світла пам'ять фронтовику ФОТО

Світла пам'ять фронтовику

Відійшов у вічність на 97-ому році життя найстаріший фронтовик, ветеран війни Кіт Іван Трохимович із села Заставці.

Підтримуємо переселенців: справу продовжуємо

Станом на сьогодні 15.09.22 р. з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3050 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 380 дітей, на даний час близько 1250 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують ще прибувати переселенці з тимчасово окупованих міст України.

На Хмельниччині зростає кількість нових хворих на COVID-19 ВАЖЛИВО

На Хмельниччині зростає кількість нових хворих на COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України за тиждень з 5 до 11 вересня 2022р. у Хмельницькій області зареєстровано 1928 осіб з підозрою на COVID-19. У порівнянні з попереднім тижнем, кількість нових хворих зросла більш як на третину. Кожен 5-й з тих, хто занедужав - це дитина. Із підозрою на COVID-19 на минулому тижні до закладів охорони здоров'я Хмельницької області довелося госпіталізувати 159 громадян, виписані після одужання - 1068 осіб.