Фото без описуСьогодні 21 вересня, середа. Триває 210 доба героїчного спротиву українського народу російській загарбницькій війні.

Продовжуємо працювати на підтримку ЗСУ, робимо все можливе для допомоги на передовій нашим землякам – працюємо над забезпеченням продукцією, необхідними речами захисту, дбаємо про обігрів.

У співпраці із 10-ма благодійними організаціями весь період організовували допомогу переселенцям. Наразі замовили чергову ланку допомоги, чекаємо результат.

За офіційними джералами, російська армія намагається вийти на кордони Донецької області і дуже поспішає - на 23 вересня окупанти запланували "референдум". Дуже бояться втратити те, що вже захопили.

Цікавий момент: колаборанти разом з окупантами в Запоріжській області вже оголосили, що попри те, що не контролюють обласний центр, після "референдуму" до складу росії увійде вся область.

ЗСУ на це вже готує свою відповідь. Віримо в Збройні сили України!

Все буде Україна!