ПОЖЕЖА У ЧЕХАХ

3 липня о 18:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Чехи, Хмельницького району виникла пожежа сміття на відкритій території.

ОТРИМАЛИ НЕОБХІДНУ ДОПОМОГУ

Селищний голова Віталій Здебський організував доставку важливої допомоги для громади, зокрема, технічного оснащення щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей. Він передав необхідне технічне обладнання начальнику відділу з питань соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради Олені Карпович для щоденної роботи з переселенцями та мешканцями  територіальної громади.

СЬОГОДНІ ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський зустрівся із колективом сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліції №1 Хмельницького регіонального управління Національної поліції ГУНП в Хмельницькій області з нагоди їхнього професійного свята.

ПОПЕРЕДЖУЄМО ПРО МОЖЛИВУ НЕБЕЗПЕКУ

На берегах водойм Старосинявської громади, де найчастіше відпочивають мешканці, рятувальники 34-ої державної пожежно-рятувальної частина 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області під час чергового рейду провели роз’яснювальні бесіди з відпочиваючими і та вручили  тематичні листівки.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Ситуація станом на 10.00 04 липня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована.  Минула 130-а доба війни в Україні, розпочалася 131-а.