ПІДТРИМАЛИ ВЕСНЯНУ АКЦІЮ БЛАГОУСТРОЮ «Я ЛЮБЛЮ СТАРУ СИНЯВУ!»

Старосинявська об’єднана територіальна громада сьогодні провела весняну акцію «Я люблю Стару Синяву!». Працівники селищної ради, культури, музичної школи, освіти висадили біля Меморіалу Слави (Стелл пам'яті) 37 кущів троянд, висіяли у відкритий грунт в центрі містечка газонну траву, у Старій Синяві на клумбах біля пам’ятників ліквідаторам на ЧАЕС, АТО, афганцям, Матері і дитини, автозаправки – посіяли однорічники плетючі настурції та низькорослі жовті і бордові чорнобривці.

ДНІ БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЮТЬ

Підтримуючи акцію «За чисте довкілля» на території Старосинявської громади старости населених пунктів разом із мешканцями продовжують працювати над благоустроєм територій населених пунктів. За участю жителів села та старости Йосипівського старостинського округу Івана Луценка здійснено заходи із благоустрою в с.Уласово-Русанівка – прибрано території біля місцевого ФАПу та парку.