КОЖНОГО ДНЯ ПОНАД 400 ОСІБ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ

Станом на сьогодні зареєструвалося на території Старосинявської громади майже 3000 внутрішньо переміщених осіб, з понад 500 дітей. На базі селищної ради діють два координаційні центри з надання гуманітарної допомоги переселенцям у приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря»:

ПРАЦЮЄМО  СПІЛЬНО В  ТИЛУ

ПРАЦЮЄМО СПІЛЬНО В ТИЛУ

Працівники Старосинявської селищної ради спільно із жителями населених пунктів разом трудилися в тилу для забезпечення продукцією наших захисників. Дві тонни свіжої риби надало благодійної допомоги ПрАТ «Хмельницькрибгосп», жителі 15-ти старостинських округів та містечка взялися виготовляти рибні консерви в домашніх умовах. Процес завершується.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 16.00 24 березня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Минає 29-та доба війни, місяць повномасштабного вторгнення агресора в Україну.

ЛІКАРНЯ ПРАЦЮЄ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

Адміністрація КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» доводить до вашого відома, що в лікарню прийняті і працюють на постійній основі 2 лікарі педіатри. В дитяче відділення - лікар педіатр Опанасенко Олена Сергіївна та в поліклініку (14 каб.) лікар педіатр Чорноморець Інна Миколаївна, яка веде амбулаторний прийом.

«ЕКОНОМІКА ДОВІРИ» - ДОПОМОЖИ З ПРОДУКЦІЄЮ!

Міністерство соціальної політики інформує, що Українська компанія ТОВ «Економіка довіри» від імені світових небайдужих об’єднань та громадян зі всього світу організувала та запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських товаровиробників на місцях.

ЗА ПРОДАЖ СПИРТНОГО У ЗАБОРОНЕНИЙ ЧАС -  МІНІМАЛЬНИЙ ШТРАФ 6800 гривень

ЗА ПРОДАЖ СПИРТНОГО У ЗАБОРОНЕНИЙ ЧАС - МІНІМАЛЬНИЙ ШТРАФ 6800 гривень

У селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська провела засідання, на яке прибули усі члени комісії в повному складі.

ВИПЛАТИ ДОПОМОГ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ АВТОМАТИЧНО

Відділ з питань соціального захисту населення селищної ради інформує про «Деякі питання надання державної соціальної допомоги на період введення воєнного стану», що йдеться у Постанові Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 214.