Згуртували зусилля молоді над благоустроєм територій
Погожі квітневі дні дали можливість мешканцям Сьомаківського старостинського округу спільно із старостою Марією Похилою активно працювати над наведенням благоустрою на території старостинського округу, зокрема, у громадських місцях, навколишніх територіях біля будівель соціальної сфери та місцевому кладовищі.
На виконання розпорядження «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради» №74/2025-р, у якому зазначається дата та зобов’язання старостам провести із 20 березня по 20 квітня 2025 року місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів селищної ради, на сьогодні роботи із благоустрою тривають на території Сьомаківського старостинського округу.
Спільно проведено благоустрій у с.Сьомаки біля приміщення офісу старости, будинку культури, в місцевому парку та біля памʼятника загиблим односельчанам у 1943 році.
У прибиранні наслідків негоди допомагав Попсуй Микола; до благоустрою долучились Стохля Світлана, Литвинюк Світлана, молодь села - Гончарук Альбіна, Гончарук Аріна, Якубцов Артем, Похила Ганна, Захарчук Владислав, Дерен Віталій та завідуюча сільським Будинком культури Чорновіл Галина.
Прибрали суху рослинність, опале листя, здійснили ряд заходів по благоустрою.
Працюємо далі. Усім щиро дякуємо, мирного весняного неба!
За матеріалами Сьомаківського старостинського округу