Фото без описуСьогодні виповнюється річниця світлої пам’яті, як захищаючи Батьківщину від ворога, загинув на фронті  наш земляк із  села Пишки Володимир Григорович Смаль на Запорізькому напрямку.

Володимир СМАЛЬ  народився  11 березня 1977 року в с.Пишки, Старосинявського району, Хмельницької області.

У 1992 році закінчив Пишецьку неповну середню школу, у старших класах навчався у Мшанецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. (зараз Мшанецький ліцей), яку закінчив у 1994 році. Після закінчення школи відразу пішов трудитися до місцевого сільськогосподарського товариства СТОВ «Надія-Пишки» трактористом.

У  1995-1996 р.р. відслужив строкову військову службу в ЗСУ у м.Севастополі.

Після армії працював у місцевому сільському господарстві ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта –Київ».

Одружений, проживав із сім’єю.

Із 29 квітня 2022 року був призваний по мобілізації 10-им відділом Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, служив у Запорізькій області.

На фронті був солдатом,  водієм пожежного взводу  військової частини.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, віддав своє життя за Батьківщину  солдат Володимир СМАЛЬ  18 жовтня 2023 року  поблизу населеного пункту Роботине, Пологівського району, Запорізької області.

Весною 2024 року Згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом "За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовця Старосинявської територіальної громади – солдата, водія пожежного взводу військової частини Володимира Смаля.

У червні 2024 року згідно рішення сесії Старосинявської селищної ради, Володимира Смаля нагороджено нагрудним знаком та диплом «Почесного громадянина Старосинявської громади» (посмертно), нагороду вручено родині  Героя-військовослужбовця.

У військового залишилися: дружина Світлана Григорівна, діти  - син Вадим та донька Юлія, батько  Григорій Сергійович, мати  Надія Петрівна, сестра Неля Григорівна Лисюк з сім’єю.

... Низький уклін нашому Герою. Світла пам'ять  захиснику  України! Герої вічно живуть у наших серцях!