Фото без описуДорогі художники, творці і майстри Старосинявської громади, вітаю вас з професійним святом – Днем художника! Свято встановлено в Україні на підтримку ініціативи Спілки художників України та згідно з Указом Президента України відзначається  в цьому році 13 жовтня.

Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють образ краси і служать їй. Завдяки вашій подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь.

Сьогодні ви продовжуєте і примножуєте цей особливий дар: з білого полотна ви творите високе мистецтво, ви зупиняєте мить, щоб незабаром перетворити її у вічність. Ваші картини радують відвідувачів художніх галерей, ваші творчі роботи допомагають підтримати ЗСУ, а виставки – наповнити духовністю мешканців громади, вашими натхненними роботами прикрашені наші величні храми і безцінні історичні пам'ятки.

Щиросердно бажаю вам, шановні майстри пензля, усім шанувальникам мистецтва, невичерпної наснаги, нових цікавих ідей, щастя, здоров’я і добра, процвітання, нових здобутків і звершень під мирним небом України!

З повагою,

Секретар селищної ради   Олександр  ПУЗИРУК